Ana Sayfa  Uzmanlık Alanlarımız  Endüstriyel Otomasyon

Endüstriyel otomasyon sistemleri

Endüstriyel otomasyon sistemlerinin teknolojiyle birlikte gelişmesi, tüm sektörleri olduğu gibi madencilik ve enerji sektörlerini de etkilemiştir. Doğru tasarlanmış endüstriyel otomasyon sistemleri, ağır sanayi tesislerinin verimlilik ve performans değerlerini direkt etkileyen kilit bir faktör haline gelmiştir.

endüstriyel otomasyon

Elektronik endüstriyel otomasyon sistemleri

MADENTEK, çeşitli makine ve ekipman sistemlerinde uygulamaya yönelik özel tasarım endüstriyel otomasyon sistemleri kurmaktadır. Tüm özel tasarım sistemlerde olduğu gibi endüstriyel otomasyon uygulamalarında da müşterimizin taleplerini doğru anlamak için güçlü bir iletişim köprüsü kurarız.

Otomasyon sisteminin konsept tasarımının oluşturulması sürecinde müşterimizi her adımda sürece dahil ederek fikirlerini ve beklentilerini tam olarak kuruluma yansıtmak öncelikli hedefimizdir. Teknik ekibimizin endüstriyel otomasyon alanındaki deneyimi ve kabiliyeti sayesinde küçük çaplı makinelerden tam teşekküllü endüstriyel tesis otomasyonuna kadar tüm çaptaki taleplere yanıt verebilmekteyiz.

Endüstriyel otomasyon kurulumu talepleriniz için bize ulaşın >>
kontrol paneli

Endüstriyel otomasyon mühendisliği

MADENTEK teknik kadrosu ve fabrikasıyla tasarım, makine imalatı, otomasyon sistemi montaj ve panel kurulumu gibi prosesleri eş zamanlı olarak yürütebilecek kapasiteye sahiptir. Mühendislik ekibimizin madencilik ve enerji alanlarında proses deneyimli olması sayesinde makine imalat ve otomasyon sistemlerinin oluşturulması üst düzey teknik denetim altında birlikte ilerleyebilmektedir.

MADENTEK olarak sanayi tesisleriniz için anahtar teslim komple veya kısmi endüstriyel otomasyon sistemleri kurulumu hizmeti de vermekteyiz. Ana iş alanımız olan madencilik ve enerji sektörlerinin dışında endüstriyel otomasyon konusunda sanayi üretim tesislerinde de deneyim sahibiyiz. Farklı sektörlerde edindiğimiz tecrübeler, otomasyon sistemlerine yenilikçi bir bakış açısıyla yaklaşmamızı sağlamaktadır.

otomasyon paneli

Endüstriyel otomasyon kabiliyetlerimiz

  • DCS, PLC, RTU kurulum ve konfigürasyonları
  • SCADA sistemi tasarımı ve uygulamaları
  • Karmaşık hidrolik sistemler için elektronik devre panolarının tasarımı ve kurulumu
  • MCC ve DCS panellerinin imalatı
  • Elektronik akış ölçümü (debi ölçer) programlanması ve uygulanması
  • Özel tasarım makine ve ekipman otomasyonu