MADENTEK Maden ve Enerji Teknolojileri A.Ş.

madentek

MADENTEK 2018 yılında maden ve enerji sektörlerinin teknolojik gelişmeler ile birlikte değişen taleplerine cevap vermek için kurulmuş vizyoner bir mühendislik organizasyonudur. Birinci önceliğimiz; ihtiyaca yönelik farkındalık yaratan çözümler sunarken aynı zamanda istisnasız müşteri memnuniyetini de sağlayan bir kalite çizgisinde faaliyetlerimizi sürdürmektir. MADENTEK olarak endüstriyel tesis ve işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik özel tasarım makine sistemleri üretmekteyiz.

Tasarım ve üretimde uzmanlık alanlarımız >>
hidrolik ekipman

MADENTEK, özel makine sistemleri ihtiyaçlarınıza yönelik hidrolik/pnömatik/elektronik otomasyon sistemlerinin tasarımı ve üretimi konusunda uluslar arası kalite standartlarında imalat kabiliyetine sahiptir. Özel tasarım makine sistemleri alanında nitelikli mühendislik deneyimi bulunan firmamız, yurt içi ve yurt dışı uluslar arası maden ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren iş ortaklarına hizmet vermektedir.

Üretimin yanı sıra, donanımlı teknik servis ekiplerimiz zaman ve lokasyon koşulu olmaksızın bakım ve onarım hizmeti taleplerinde müşterilerimizin her zaman yanındadır. MADENTEK, mühendislik deneyimlerini sadece proje ve üretim alanında değil aynı zamanda her türlü arazi koşulunda problem çözmeye yönelik olarak da müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Ekibimiz

Ekibimiz, alanlarında deneyimli ve çözüm odaklı teknik uzmanlardan oluşmaktadır.

Tasarım ve Mühendislik Ekibi ekip
Tasarım Mühendisi 5 Kişi
Üretim Mühendisi 4 Kişi
Proses Mühendisi 2 Kişi
Kalite Mühendisi 2 Kişi
Üretim ve Servis Ekibi servis
Formen 3 Kişi
Tekniker 9 Kişi
Teknisyen 10 Kişi
İşçi 12 Kişi

Fabrikamız

Madentek/Milentek grup firmalarının fabrikası Ankara/Temelli Anadolu OSB'de yer almaktadır.

Fabrika Özellikleri fabrika
Kapalı Alan 5.000 m2
Açık Alan 3.000 m2
Toplam Alan 8.000 m2
Bağımsız Hol 2 Adet
İmalat Donanımı donanim
Platten Bohrwerk (5 Eksen) 1 Adet
Dik İşleme Merkezi 3 Adet
CNC Torna 1 Adet
Universal Torna 3 Adet