Ana Sayfa  Uzmanlık Alanlarımız

Tasarım ve üretim alanlarında uzmanlıklarımız

MADENTEK, maden ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren şirketlerin özel proses ihtiyaçlarına yönelik özel tasarım makine ve ekipman teknolojileri sunar. Kendi bünyemizde bulunan mühendislik ekibimiz özel proses ihtiyaçlarına yönelik standart dışı makinelerin ve spesifik sistemlerin tasarımı ve üretimi konusunda geniş kapsamlı bilgi ve birikime sahiptir.

özel tasarım makine imalatı

Özel tasarım makine imalatı

MADENTEK, madencilik ve enerji şirketlerinin proses ihtiyaçlarına yönelik özel tasarım makine ve sistem çözümleri sunmaktadır. Endüstriyel uygulamalarda kullanılan, standart dışı özel tasarım makine ve sistemlerin imalatı konusunda uzmanlaşmış ve deneyimli bir üretim firmasıyız. Uzman üretim ekibimizle tesis veya şantiyelerinizdeki gereksinimleriniz için hidrolik, pnömatik ve elektrik sistemleri de dahil olmak üzere çok çeşitli özel tasarım makineler üretmekteyiz.

Özel tasarım makineler hakkında detaylı bilgi >>
Özel tasarım sistem uygulamaları

Özel tasarım sistem uygulamaları

MADENTEK, endüstriyel kullanıma yönelik özel tasarım mekanik, hidrolik ve elektronik otomasyon sistemlerinin uygulanması alanında tam donanımlı bir mühendislik şirketidir. En karmaşık hidromekanik sistemlerin tasarlanmasından basit işlevlere sahip elektrikli makinelerin imalatına kadar çok geniş bir yelpazede üretim faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. En büyük güvencemiz, tüm tasarım ve üretim faaliyetlerimizi kendi iç kaynaklarımız ile gerçekleştirmemizdir.

Özel tasarım sistem uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi >>
servis ve bakım

Servis ve bakım hizmetlerimiz

MADENTEK, arızalara en hızlı şekilde müdahale edebilmek için son teknoloji test ve teşhis ekipmanlarıyla donatılmış teknik servis ekibine sahiptir. Saha servislerimizin yanı sıra, profesyonel bir servis yönetim sistemiyle bakım-onarım ihtiyaçlarınıza yönelik olarak etkin bir şekilde faaliyet göstermekteyiz. Önceliğimiz, sizin çalışmaya devam etmenizi sağlamaktır. Acil bir arıza durumunda olabilecek en kısa sürede MADENTEK teknisyenleri siz nerede olursanız olun yanınızda olacaklardır.

Servis ve bakım hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi >>
cnc

CNC Hassas işleme hizmetleri

MADENTEK; madencilik, enerji, petrol ve gaz, savunma ve inşaat sektörlerinde faaliyet gösteren sanayi şirketleri için çok çeşitli CNC hassas işleme hizmetleri sunmaktadır. CNC işleme hizmetlerimiz, üretim hassasiyetinin büyük önem taşıdığı en karmaşık parçaların dahi üretilmesi için her açıdan tam donanımlıdır. Kapsamlı üretim kabiliyetimiz sayesinde müşterilerimize, tasarım ve ürün prototipleme de dahil olmak üzere komple CNC işleme hizmetleri sunmaktayız.

CNC işleme hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi >>
endüstriyel otomasyon

Endüstriyel otomasyon uygulamaları

Endüstriyel otomasyon sistemlerinin teknolojiyle birlikte gelişmesi, tüm sektörleri olduğu gibi madencilik ve enerji sektörlerini de etkilemiştir. Doğru tasarlanmış endüstriyel otomasyon sistemleri, ağır sanayi tesislerinin verimlilik ve performans değerlerini direkt etkileyen kilit bir faktör haline gelmiştir. MADENTEK olarak tasarım ve kontrol mühendisliğiyle birlikte endüstriyel otomasyon sistemlerinin imalatı ve montajı konularında komple çözümler sunuyoruz.

Endüstriyel otomasyon uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi >>