Ana Sayfa  Uzmanlık Alanlarımız  Servis ve Bakım Hizmetleri

Servis ve bakım hizmetlerimiz

MADENTEK, arızalara en hızlı şekilde müdahale edebilmek için son teknoloji test ve teşhis ekipmanlarıyla donatılmış teknik servis ekibine sahiptir. Saha servislerimizin yanı sıra, profesyonel bir servis yönetim sistemiyle bakım-onarım ihtiyaçlarınıza yönelik olarak etkin bir şekilde faaliyet göstermekteyiz.

saha servisi

Saha servisi

Tesisinizde bir makine veya sistem arızası yaşandığında, prosesinizin sekteye uğramaması için olabildiğince hızlı müdahale edilmesi gerekir. Bu aciliyet sebebiyle MADENTEK, en kısa sürede ve en donanımlı şekilde arıza noktasına intikal etmeyi hedefler. Probleme müdahale ettiğimizde; hidrolik, elektronik ve mekanik temel onarımların tamamını yapabilir, endüstriyel sistemlerdeki arızaları tespit etmek ve düzeltmek için sorun giderme adımlarını etkin olarak uygulayabiliriz. Servis ekibimiz yerinde kurulum (devreye alma), onarım ve teknik destek konularında deneyimli ve kalifiyedir.

Teknik servis ihtiyaçlarınız için bize ulaşın >>
önleyici bakım

Önleyici bakım

Endüstriyel makine ve sistemlerin sorunsuz çalışmasını sağlamanın en iyi yolu etkili bir önleyici bakım planıdır. Uzman teknik ekiplerimiz makinenizin veya sisteminizin her bir unsurunu ayrı ayrı inceleyerek ileride oluşabilecek istenmeyen problemlere karşı tedbir alınması yönünde hareket ederler.

Önleyici bakım programlarımızı, makine sistemlerinizde arıza riskini azaltmak ve sistemlerinizin ömrünü uzatmak amacıyla uygulamaktayız. Önleyici bakımlarımız; kontrol, teşhis, yıpranmış parçaların değiştirilmesi, ölçümler, yağlama ve nihai ayarlamalar gibi prosesleri içerir.

spare parts and components

Yedek parça ve komponentler

Madencilik ve enerji sektörlerinde proses asla durmaz. Bu nedenle de yedek parça ve komponentlerin lojistiği proses sürecinin çok önemli bir parçasını oluşturur. Doğru ve hızlı yedek parça ve komponent sevkiyatı konusunda MADENTEK 7/24 hizmet veren bir yapıya sahiptir. Uzmanlık alanlarımız olan proseslerin yedek parçalarını kendi depomuzda hazır stok olarak buluduruyoruz ve talebiniz durumunda hiç vakit kaybetmeden tarafınıza sevkiyatını gerçekleştiriyoruz.

Yedek parça ve komponentler hakkında detaylı bilgi >>
revizyon

Makine revizyonu

Müdahale edilemeyecek hale gelmiş bazı problemli durumlarda en doğru seçenek makineyi baştan aşağıya revize etmektir. Makinenin temel unsurlarının yenilenmesi yani komple revizyon işlemine girmesi yeni bir makine almaktan çok daha ekonomik bir çözümdür. Tesisinizde bulunan ancak kullanımında sorun yaşadığınız makinelerinizi kendi tesisimizde komple revize ederek sisteminize yeniden kazandırıyoruz. Revize ettiğimiz tüm makinelere servis ve yedek parça hizmeti sunduğumuz gibi yaptığımız revizyona da garanti vermekteyiz.

hidrolik ekipman tamiri

Hidrolik ekipman onarımı

Hidrolik ekipman ve komponentlerin bakım ve onarımı ayrı bir uzmanlık dalıdır. MADENTEK, hidrolik sistemlerinizin bütününe veya sadece komponent bazlı olarak onarım hizmeti vermektedir. Kendi bünyemizde bulunan hidrolik teknisyenlerimiz arızalanmış veya zamanla yıpranmış hidrolik ekipmanlarınızdaki tüm problemleri kesin olarak tespit ederek gerekli tamiratları yapmaktadırlar. Kendi tesisimizde tamirat için gerekli tüm donanıma sahip olduğumuz gibi testlerin uygulanması için de ayrıca kendi hidrolik test istasyonumuz bulunmaktadır.